Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama poston videon: Sharra dje, sot dhe së afërmi, si një pasqyrë e qeverive që kishim me Saliun, Lulin, Ilirin e Monikën

Prej ditësh debati politik është fokusuar te inceneratorët, ku njëri ndër më të përfolurit është ai i Sharrës.

Kryeministri Edi Rama ka vendosur që t’i përgjigjet sulmeve të opozitës me një video të postuar në profilin e tij në Facebook. Në videon e postuar nga Rama tregohet Sharra gjatë qeverisjes së opozitës dhe ndryshimi që ka marrë sot.

Videon e postuar Rama e shoqëron me shkrimin: Me Sharrën dje, sot dhe së afërmi, si një pasqyrë e qeverive që kishim me Saliun, Lulin, Ilirin e Monikën, e qeverisjes që kemi sot me Partinë Socialiste dhe e Shqipërisë që duam nesër për fëmijët tanë.

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/3465912220113571

Postime të ngjashme

Ndodh në Vorë/ E mitura denoncon 25-vjeçaren: Abuzoi seksualisht me mua dhe më detyroi të dhunoj veten

S.B.

Sekuestrohen 800 kilogramë duhan në Kukës

S.B.

Plagoset me thikë biznesmenia italiane në Kavajë, i dyshuar bashkëshorti shqiptar, dëshmia: Dërgoi njerëz të më rrihnin

S.B.

Prokurorët e Hagës nisën intervistimin e komandant Adem Shehut

T E

I ftohti “pushton” Tiranën, temperaturat priten të zbresin në – 0 Gradë celsius

T E

Dëbora bllokon rrugën, banorët e fshatit Panarit të Korçës prej 14 ditësh të izoluar

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...