Rama publikon pamje piktoreske të aksit Dardhë-Arrëz-Nikolicë: I shërben banorëve dhe zgjimit turistik në të katër stinët e vitit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një postim në rrjetet sociale, ku shihet aksi i rikonstruktuar, Dardhë-Arrëz-Nikolicë.

Përmes një video, Rama thekson se kjo i shërben edhe turizmit.

MESAZHI I RAMES

MIRËMËNGJES 😊
dhe me pamjen piktoreske të aksit Dardhë-Arrëz-Nikolicë, që i shërben jo vetëm banorëve po edhe zgjimit turistik në të katër stinët e vitit të një prej zonave më të magjishme të Shqipërisë, ju uroj një fundjavë të qetë🙏

Related posts

Lëkundje të forta tërmeti në Lezhë, ndihen edhe në Tiranë/ Qytetarët të frikësuar dalin jashtë banesave

D V

Tepelenë, investimet potencial i rëndësishëm turistik për ekonominë e zonës

D V

Kurti kundër ‘Minishengenit’, Rama: S’mund të presim konsensusin e të gjithëve për t’u takuar! Kemi jetuar gjatë me kënaqësinë e vuajtjes së tjerëve, pa parë çfarë fitojmë ne

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More