Rama publikon pamjet e mrekullueshme të ishullit në lumin Drin: Një destinacion spektakolar për tu vizituar

Kryeministri Edi Rama ka nisur ditën me një video ku shihen pamjet me dron nga ishulli i Shurdhahut në lumin Drin.

 

Përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ kreu i qeverisë thekson se ky është një destinacion spektakolar që duhet vizituar.

Postimi i plotë:

MIRËMËNGJES dhe me këto pamje të ishullit të Shurdhahut (Sarda) në lumin Drin një destinacion spektakolar për tu vizituar, ju uroj një të dielë të mbarë.

https://www.facebook.com/watch/?v=4229492377158630

Related posts

SHBA dhe BE: Të goditen “të pandëshkueshmit”

N E

Frika nga varianti Delta, Tritan Kalo mesazh të fortë qytetarëve: Vaksinohuni! Nuk e kemi fituar betejën me armikun e padukshëm!

D V

Lulzim Basha: Arrestimi i kryebashkiakut të Lushnjes një fillim i mbarë

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com