Shqipëri

Rama publikon pamjet: Së shpejti hapim kantierin Milot-Thumanë-Tiranë

Zhurnal Ads

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me pamje nga ndërtimi i rrugëve në zonat veriore të vendit.

Mes të tjerash, Rama premton se së shpejti do të nisë hapja e kantierit të Milot – Thumanë – Tiranë që vazhdon me Rrogozhinën e deri në bypassin e Fierit.

Statusi  Ramës:

MIRËMËNGJES dhe me këto ndërtime e rindërtime të tjera të rrugëve të lëna rrugëve në Veriun e Shqipërisë, ku së shpejti nisim me hapjen e kantierit të madh Milot – Thumanë – Tiranë që vazhdon me Rrogozhinën e deri në bypassin e Fierit, si edhe pak më pas me Milot – Muriqanin, ju uroj një ditë të mbarë.

https://www.facebook.com/edirama.al/posts/10158119255606523

Postime të ngjashme

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor, reagon Unioni i BE-së në Shqipëri

admin

Floresha Rasha rrëfen 7 vitet në Siri, plagosja e saj, vrasja e burrit dhe vajzës 16 vjeçe

admin

Edi Rama pranon ftesën e Ilir Metës për takimin rreth përcaktimit të datës së zgjedhjeve parlamentare

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...