Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama publikon videon nga sheshi ‘’Shqiponja’’: Po hapen ditë-natë arteriet që do lehtësojnë ndjeshëm qarkullimin në hyrje të Tiranës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar pamje nga punimet në sheshi ‘’Shqiponja’’ pjesë e projektit të Unazës së Re.

Sheshi Shqiponja do të jetë për 4 muaj i mbyllur teksa Rama thekson se aty ditë e natë po punohet që të hapen arteriet që do të lehtësojnë ndjeshëm qarkullimin në hyrje të Tiranës.

Po ashtu ai thekson se sheshi i ri ‘’Shqiponja’’ do i japë një pamje spektakolare hyrjes së Tiranës.

STATUSI NGA EDI RAMA

MIRËMËNGJES 😊

dhe me këto pamje nga zemra e “Shqiponjës”, ku po hapen ditë-natë arteriet që do lehtësojnë ndjeshëm qarkullimin në hyrje të Tiranës, si edhe do t’i japin një pamje spektakolare portës hyrëse të kryeqytetit të Shqipërisë, ju uroj një ditë të mbarë

Postime të ngjashme

Paloka: Na rezulton se LSI në një krah dhe PD në një krah do të maksimalizojë votën

T E

Arrihet marrëveshja! Bindet më në fund Nard Ndoka, ja në cilin qark do të kandidojë pas përplasjeve me Bashën

T E

Spitali i mori zemrën të riut shqiptar pas vdekjes/ Gjonaj bisedë me homologun spanjoll: Shikoni me prioritet letërporosinë e prokurorisë

S.B.

Presidenti Meta kthen ligjin, që zgjat afatin e koncesionit të aeroportit të Rinasit: Antikushtetues!

S.B.

Marrëveshja e Bashës me aleatët / Detaje nga dokumenti i dorëzimit në KQZ

S.B.

Presidenti Meta viziton familjen e Klodian Rashës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...