Agjencia Zhurnal.mk

Rama, qytetarëve: Keni besim, do të dalim nga kjo luftë e mallkuar

Tiranë, 29 mars – Zhurnal.mk – Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, iu është drejtuar me një mesazh qytetarëve mëngjesin e së dielës.

Rama nëpërmjet Facebook-ut jep një mesazh për të gjithë shqiptarët, për situatën nëpër të cilën po kalon Shqipëria.

“Kini besim, jemi në rrugën e duhur dhe nesër do jemi krenarë për se si dolëm nga kjo luftë e mallkuar”.

Ndërkohë, në Shqipëri numri i viktimave nga koronavirusi ka shkuar në 10, ndërsa deri me ta nga ky virus janë infektuar 197 persona.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...