Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama refuzon shkarkimin e Veliut, Basha e paralajmëron: Zoti e ruajt, më 25 prill do i dalin 1 milion e 500 mijë shqiptarë në shesh

Kreu i PD, Lulzim Basha ka komentuar nga selia blu deklaratën e Edi Ramës se edhe nëse 500 mijë shqiparë do i kërkonin nga rruga shkarkimin e drejtorit të përgjithshëm të Policisë, ai nuk do pranonte.

Basha thotë se nëse diçka e tillë ndodh, atëhere zoti ta ruajë pasi Rama e di mirë se çfarë ndodh nëse i dalin 500 mijë veta në shesh.

Kryedemokrati e ka paralajmëruar Ramën se më 25 prill në shesh Rama nuk do ketë 500 mijë shqiptarë, por 1 milion e 500 mijë.

‘’Zoti e ruajt, sepse atë askush nuk e ruan, nëse në shesh dalin 500 mijë veta, e di mirë çfarë ndodh ai, por t’i thërrasë mendjes pasi jo 500 mijë, por 1 milion e 500 mijë do i dalin në shesh më 25 prill. Largimi i tij është fillimi i ndryshimit. ‘’- tha Basha.

Postime të ngjashme

Ekzekutimi në Elbasan/ Meta nga Fieri: Prokuroria e lidhur me bandat kriminale në shërbim të Taulant Ballës

S.B.

Në mes të ditës! Ekzekutimi i Pjerin Xhuvani, i plagosur edhe nipi i tij/ Arrestohet autori, shoqërues i Gazmend Bardhit

S.B.

Stërvitja ushtarake ‘Defender21’/ Yuri Kim: Pres me kënaqësi t’i uroj mirëseardhjen gjeneralëve amerikanë në Shqipëri

S.B.

Vritet një anëtar i PS-së, ish-anëtar i LSI-së në Elbasan

S.B.

“Ti mprehin sopatat, lopatat e sfurqet për të dielën”/ Meta thirrje qytetarëve: Po u prek vota, ngrihuni me mua në krye

S.B.

Ambasadori gjerman në Tiranë: Presim zgjedhje të lira, të drejta dhe paqësore

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...