Agjencia Zhurnal.mk

Rama relaksohet në Butrint, bashkë me Zahon dhe Sarkozy në koncert

Në një kohë që opozita protestonte në kryeqytet kundër qeverisë, kryeministri Rama kishte vendosur të relaksohej totalisht, duke iu larguar sa më shumë situatës së rëndë politike, të paktën për disa orë.

Ai kishte vendosur të ndiqte nga afër në Amfiteatrin e Butrintit në Sarandë, koncertin e Carla Brunit, bashkëshortës së ish presidentit francez Sarkozy. Këtë të fundit rama e priti pasdite në kryeministri dhe më pas të dy u drejtuan për në jug të vendit për të ndjekur përformancen e artistës italiane, deri pak kohë më parë Zonja e Pare e Francës.

Por Rama ishte familjarisht në këtë koncert pasi në krah të tij qenë edhe bashkëshortja Linda dhe djali I vogël Zaho.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...