Rama takim me themeluesin e “World Policy Conference”, Thierry de Montbrial

Kryeministri Edi Rama takoi sot në Abu Dabi, ku po merr pjesë në punimet e “World Policy Conference”, Thierry de Montbrial, shefin Ekzekutiv të Institutit Francez për Marrëdhëniet Ndërkombëtare, njëkohësisht themeluesi dhe drejtuesi i “World Policy Conference”.

Kryeministri Edi Rama postoi momente nga ky takim, ndërsa merr pjesë si i ftuar nderi në “World Policy Conference”.

Konferenca mbahet në kryeqytetin e Emirateve të Bashkuara Arabe, Abu-Dabi, ku marrin pjesë liderë nga e gjithë bota.

📍Abu Dhabi – Me Thierry de Montbrial, Shefi Ekzekutiv i Institutit Francez për Marrëdhëniet Ndërkombëtare, njëkohësisht themeluesi dhe drejtuesi i “World Policy Conference”🌍

Posted by Edi Rama on Friday, October 1, 2021

Related posts

Braçe apel shqiptarëve: Vaksinohuni, virusi po qarkullon vetëm mes të pavaksinuarve

D V

Publikohet ‘traileri’ i filmit biografik të Princeshës Diana – “Spencer” do të dalë në kinema më 5 nëntor

D V

Në 17 korrik PD mbledh Kuvendin Kombëtar, zbardhet axhenda

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More