Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama uron javë të mbarë me pamjet nga kantieri i ndërtimit në Laç: Me energjinë e punës nga…

Kryeministri Edi Rama ka nisur mëngjesin e sotëm me një video nga pamjet e kantierit të ndëritmit në Laç. Rama i uron ndjekësve të tij një javë të mbarë dhe të gëzuar.

‘MIRËMËNGJES. Dhe me energjinë e punës nga kaintieri i Rilindjes së Laçit, ju uroj një javë të mbarë e të gëzuar’, shkruan Rama.

Postime të ngjashme

Riatdhesimi i shqiptarëve nga Siria, Çuçi: Prej dy ditësh ndodhem në Beirut, do e finalizojmë me sukses këtë operacion

T E

Programi politik i PD dhe aleatëve/ Yuri Kim takon Bashën: SHBA pret kandidatë të pastër nga partitë

S.B.

Një ditë pas marrëveshjes me PD, Bamir Topi jep dorëheqje e parevokueshme nga drejtimi i FRD-së

S.B.

Vaksinohen për COVID-19 bluzat e bardha në Berat, Rama: Pranvera, periudhë vaksinimi intensiv. Përfshijmë dhe ushtrinë dhe studentët e infermierisë

S.B.

“902 mijë zgjedhës me karta apo pasaporta të skaduara”/ KQZ: Të infektuarit aktiv me COVID mund të mbeten pa votuar

S.B.

‘Rinovoni kartat e identitetit’, apeli i Metës: Verifikoni ku e keni qendrën e votimit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...