Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama uron një ditë të buzëqeshur, publikon imazhe nga vaksinimi i të moshuarve në Lezhë

Kryeministri i vendit, Edi Rama, e ka nisur mëngjesin e sotëm me një fotoalbum nga të moshuarit, që kanë marrë ditën e djeshme dozën e parë të vaksinës anti-Covid në Lezhë.

Kreu i qeverisë krahas fotove uron një ditë sa më të mbarë dhe të qetë për të gjithë.

“MIRËMËNGJES, dhe me këtë fotoalbum nga vaksinimi i të moshuarve në Lezhë, ju uroj një ditë të buzëqeshur”, shkruan Rama bashkangjitur fotove.

Kur kanë kaluar rreth 2 muaj nga nisja e procesit të vaksinimit në vendin tonë, mbi 10 mijë persona kanë marrë vaksinën anti-COVID, konkretisht janë kryer 16,807 vaksinime.

Postime të ngjashme

Edi Rama prezenton masterplanit e portit të Durrësit

N E

Monika Kryemadhi: Emigrantët po kthehen të votojnë për ndryshim

N E

Trupat dhe tanket amerikane zbarkojnë në Shqipëri

N E

Basha: Rama e ka kuptuar se shumica dërrmuese e shqiptarëve duan ndryshim!

N E

ish-ambasadori Islam Lauka: Shqiptarët nuk kanë fuqi për tu bashkuar

N E

179 raste të reja dhe dy të vdekur nga Kovid-19 në Shqipëri

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...