Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama: Vazhdon puna me ritme të larta për ndërtimin e rrugës së Arbërit

Kryeministri Edi Rama ka postuar ne profilin e tij në Facebook pamjet nga rruga e Arbërit.

Sipas Ramës puna për ndërtimin e rrugës po vazhdon me ritme të larta dhe deri tani janë realizuar 60% të punimeve.

Ja postimi i plotë i Ramës:

MIRËMËNGJES 😊

dhe me pamjet më të fundit të punës në RRUGËN E ARBËRIT, ku puna vijon me ritme të larta e deri sot është realizuar 60% e projektit, ju uroj një ditë të mbarë🙏

#DIBRAqëDUAM❤️
#ShqipëriaqëDuam🇦🇱

Postime të ngjashme

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Ushtarë amerikanë mbërrijnë në Shqipëri

R Zh

Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR takohet me Ramën

R Zh

Rruga e Borshit u prish nga shirat/ Meta “thumbon” qeverinë: Kryevepër!

R Zh

Rama: Ilir Meta kandidat zyrtar i LSI në Vlorë

Lea Muslija

Procedimi penal i kreut të LSI në Pukë, reagon Partia: Po bënin ushtrime zgjedhore, policia e politizuar

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...