Agjencia Zhurnal.mk

Rama zgjohet këtë të hënë në orën 5 të mëngjesit dhe poston “fjalë të shenjta” nga Imam Ali

Rama zgjohet këtë hënë në orën 5:00 të mëngjesit dhe poston në Facebook një citat nga Imam Ali. Lexojeni postimin e kryeministrit Rama që po i referohet gjithnjë e më shumë “fjalëve të shenjta” nga bota islame.

FJALË TË SHENJTA🕌🤲🏻⛪🙏

Posted by Edi Rama on Sunday, March 29, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...