Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rama zgjohet mes alpeve shqiptare: Mirmëngjes! (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur këtë fundjavë me pamje magjike nga veriu i Shqipërisë.

“Mirë mëngjes me ajrin e alpeve shqiptare”, shkruan Rama krahas videos së publikuar në rrjetin social “Facebook”.

MIRËMËNGJES 😊me ajrin e alpeve shqiptare 🧘‍♂️🧘‍♀️⛰

Posted by Edi Rama on Friday, June 18, 2021

Postime të ngjashme

Turizmi në Tiranë – kryeqyteti shqiptar nën fokusin e aparatit të fotografive të vizitorëve

D V

Shqipëria e treta në Evropë për aplikimet për azil të fëmijëve, më e preferuara Franca

D V

Mbërrijnë 67,860 doza të vaksinës Pfizer, Rama: Vijojmë çdo ditë pa u ndalur me vaksinimin masiv në të gjithë vendin

D V

Raporti final i OSBE/ODIHR për Zgjedhjet e 25 prillit, Balla: Shqipëria merr raportin më të mirë për zgjedhjet në këto 30 vite

D V

Shqipëria dhe Britania nënshkruajnë marrëveshjen për transferimin e të burgosurve

D V

Zgjedhjet e 25 prillit, OSBE/ODIHR pubikon raportin final

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...