Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Ramos rezulton pozitiv ndaj Covid

Duket se ky vit ka filluar si mos më keq për Sergio Ramosin.

Pasi po vazhdon të jetë i lënduar, tani mbrojtësi spanjoll është infektuar edhe me coronavirus.

Në një njoftim nga Real Madridi, bëhet e ditur se Ramos ka rezultuar pozitiv në testimet e fundit dhe ai është në vetizolim.

“Real Madridi informon e lojtari ynë, Sergio Ramos, është testuar pozitivisht me COVID-19”, thuhet në njoftim.

Ramos thuhet se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe do të qëndrojë për 10 ditë në karantinë.

Postime të ngjashme

Toni Kroos izolohet shkaku COVID-19, pati kontakt me një të infektuar

Z H

Moto GP: Garat në pistën e Sachsenring deri në vitin 2026

Z H

Calhanoglu shumë afër Juventusit

Z H

“We Are The People” nga Martin Garrix, Bono dhe The Edge është kënga zyrtare e “EURO 2020”

Z H

Barcelona ka marrëveshje me Depayn, por transferimi i holandezin në Camp Nou mund të dështoj

Z H

Chelsea po përgatitet për transferimet të ‘çmendura’ në verë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...