Ramush Haradinaj bëhet romantik në ditëlindjen e bashkëshortes: Faleminderit për gjithçka, urime Anitë

Spikerja e lajmeve të RTK-së, Anita Muçaj-Haradinaj, feston sot (e martë) ditëlindjen e saj të 41-të.

 

Me këtë rast ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj.

Por për një nga urimet më të përzemërta është kujdesur bashkëshorti i saj, njëherësh lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj.

Anita dhe Ramush Haradinaj (Foto: Ridvan Slivova/Telegrafi)

Ky i fundit mes shumë postimeve mbështetëse në rrjetet sociale që bëri gjatë ditës për kandidatët e zgjedhjeve lokale, gjeti kohë që në mbrëmje t’i bëjë një dedikim të veçantë gruas së tij.

Ai publikoi në rrjetin social Facebook një fotografi të çiftit, ku dyshja duken në një moment harmonie në ambientet e shtëpisë së tyre.

Faleminderit për gjithçka, Urime Anitë!

Posted by Ramush Haradinaj on Tuesday, October 12, 2021

Related posts

Dua Lipa merr vëmendjen me ngjyrën e gjelbër në Javvën e Modës në Milano

D V

Arta Nitaj me poza të reja nga Dubai, thekson format trupore në veshjen njëngjyrëshe

D V

Princesha Diana po planifikonte një karrierë në Hollywood dhe një zhvendosje në Malibu me William dhe Harryn pak para se të vdiste

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More