Raporti i 24 orëve të fundit në Maqedoni: 29 viktima, 561 të infektuar

Shkup, 17 shtator – Prej 4.384 testeve të kryera në 24 orët e fundit, pozitivë kanë rezultuar 561 persona në Maqedoninë e Veriut, njoftojnë nga Ministria e Shëndetësisë. Për fat të keq janë shenuar edhe 29 viktima, kurse 507 pacientë janë shëruar, shkruan Zhurnal.

Related posts

Ahmeti: Kosova ose duhet të pajtohet me Serbinë, ose të vazhdojë hakmarrjen

Z H

Ndërron jetë bashkëshorti i Silvana Boneva, ajo i tha lamtumirë me një foto dhe një mesazh emocional

D V

Takim Pendarovski – Guteresh: Zhbllokimi i integrimeve evropiane me interes për stabilitetin dhe prosperitetin e rajonit dhe të Evropës në tërësi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More