Raportohet e zhdukur një e mitur në Viti

Në raportin e saj 24 orësh policia ka bërë të ditur, që në qytetin e Vitisë, një vajzë ka raportuar se motra e saj e mitur është zhdukur.

Ajo ka njoftuar se e mitura kishte dalë nga shtëpia që nga data 23.09.2021 dhe nuk ishte kthyer më.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se motra e saj viktima femër kosovare, e mitur, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, ka bërë të ditur policia.

Pas kësaj, njësia policore është duke hetuar rastin.

Related posts

Katër raste të dhunës në familje në 24 orët e fundit

D V

Një i vdekur dhe një i lënduar në një aksident trafiku në Përrenjas të Shqipërisë

Redaksia

Vritet një 50-vjeçar në Gjilan

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More