Raportohet një femër e zhdukur në Ferizaj

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person në Ferizaj se bashkëshortja e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

 

Rasti ka ndodhur nga 24 gushti.

“Ferizaj 24.08.2021 – 15:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj”.

Rasti është duke u hetuar. 

Related posts

Gjuajte me armë zjarri në dy ahengje familjare në Kosovë, ndërhyn policia

N E

Dhuna në familje- Prokuroria e Gjakovës ka ngritur 71 aktakuza

D V

Shpërthim në një lokal në Ferizaj

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More