Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Raporton në polici se si tentoi tia dhunojë dy vajzat, burri i motrës

Shkup, 27 shkurt – Me 26.02.2021 në ora 13.30 në Stacionin Policor në Gazi Babë, gruaja 42 vjecare nga Shkupi ka lajmëruar se B.N., burri i motrës ka tentuar që t`i përdhunoje dy vajzat e saj.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

Postime të ngjashme

14 të vdekur nga koronavirusi në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

S.B.

Drejtim mjeti pa leje dhe në gjendje të dehur, 6 shoferë të arrestuar, 78 patenta të pezulluara në vend

S.B.

Lëndohet një polic në aksident trafiku në Shkup

S.B.

Covid 19 i mer jetën zjarrfikësit të njohur nga Shkupi, Nuredin Mustafa

Z H

Korçë/ Iu gjet një automatik pa leje dhe disa fishekë në shtëpi, arrestohet 41-vjeçari

S.B.

Vrasje në tentativë në Pejë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...