Agjencia Zhurnal.mk

Rashica po bëhet baba

Futbollisti i Kosovës po bëhet baba për herë të parë. Pak minuta na ndajnë nga ndeshja e Kosovës me Anglinë dhe Prive.al ka një lajm i cili nuk lidhjet me ndeshjen.

Fjala është për të reja në jetën private nga një prej futbollistëve më të komentuar.
Milot Rashica, siç ka mësuar ekskluzivisht Prive.al po bëhet baba.

‘Belkiz është shtatzënë në muajin e tretë dhe ky lajm e ka gëzuar tejmase çiftin e njohur që mezi po presin të bëhen prindër’ – i kanë thënë portalit tonë të afërm të 23-vjeçarit në kushte anonimiteti.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...