Rashkaj poston një mesazh motivues për lojtarët e Kosovës

Anel Rashkaj i cili ishte pjesë e Kombëtares së Kosovës, sot ka dërguar një mesazh motivues për lojtarët e Kombëtares së Kosovës.

 

Ish-mesfushori i “Dardanëve” ka bërë një postim para ndeshjes mes Kosovës dhe Gjeorgjisë e cila është në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

“Kur afrohet koha me dal në fush me fanell Kombëtares duhet më fillu me ndryshu ftyra prej djalit tmir e te urt të ftyra e luftëtarit ne betej” – ka shkruar Rashkaj ne profilin e tij në Facebook.

Kujtojmë që sot ndeshja do të zhvillohet në ora 18:00.

Ndërsa më 4 shtator “Dardanët do të ndehsen kundër Greqisë në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Kur afrohet koha me dal në fush me fanell Kombëtares duhet me fillu me ndryshu ftyra prej djalit tmir e te urt te ftyra e luftëtarit ne betej ☝☝Forza Kosovaaa 🇽🇰🇽🇰

Posted by Anel Rashkaj on Thursday, September 2, 2021

Related posts

Ish-futbollisti i Gjermanisë: Chiellini e Bonucci dyshja më e mirë e mbrojtjes në botë

D V

Prezervativi e ndihmoi të fitonte medalje: Atletja i çudit të gjithë në Tokio 2020

D V

Pas akuzave që iu konfirmuan për përdhunim, Benjamin Mendy mbeti i shokuar kur pa qelinë ku do të qëndronte

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com