Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Rast social/Jeton e vetme në një dhomë konvikti në Tetovë, Zana kërkon ndihmë

Zhurnal Ads

Tetovë, 28 nëntor – Kjo është Zana Kuqi nga Tetova. Ajo jeton e vetëm në një konvikt të studentëve.

Jeta e sajë varet nga ndihmat që ja ofrojnë të afërmit dhe shoqatat humanitare.

Ajo tash e Thotë se pa përkrahje është shumë e vështirë që të jetosh, e vetme në një dhomë studentore dhe pa asnjë të afërm.

Ajo ka dy javë që është duke jetuar vetë pasi edhe nëna u largua.

Kontakt : 075 292 836

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Harrohen uniformat e policisë në dy gjuhë

T E

Zv/kryeministri bullgar Donçev: Shkupi ta shfrytëzon mundësinë

E.E.

Ruskovska: Në rastin e Dimova, ekziston dyshimi se është shkelur Ligji për Prokurimin Publik

T E

Osmani: Jo vetëm Holanda por të gjitha vendet e BE-së na mbështesin përpos Bullgarisë

Z H

Lufta kundër ndotjes së ajrit me qasje shpërfillëse

E.E.

Editorial: Çmimi i duhanit i ulët – qeveria të ndryshojë modelin e blerjes dhe subvencioneve

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...