Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Rasti “Titanik” anulohet për më 14 prill

Shkup, 5 prill – Zhurnal.mk – Tri seancat e radhës për çështjen “Titanik” në Gjykatën Penale Shkup nuk do të mbahen për shkak të izolimit të disa prej të pandehurve.

“E informojmë publikun se seancat e planifikuara për në 05, 09 dhe 12 prill të vitit 2021, shtyhen për shkak të izolimit të disa prej të pandehurve. Seanca e radhës është caktuar për 14 prill”, njoftoi Gjykata Themelore Penale Shkup.

Postime të ngjashme

Angelovska-Bezhoska: Rritja e produktivitetit, investimi në kapitalin njerëzor, reformat strukturore dhe digjitalizim për rritje stabile ekonomike

R Zh

Instituti “Robert Koch”: Maqedonia nuk ndodhet në listat e vendeve të rrezikshme nga coronavirusi

Dafina Vidishiqi

Garë humanitare në kejin e Shkupit për ndihmë të repartit Onkologjik në Klinikën e Fëmijëve

Dafina Vidishiqi

Nënshkrim i marrëveshjeve për dërgimin e këshilltarëve ekonomikë nga Ministria e Ekonomisë dhe e Bujqësisë

Dafina Vidishiqi

Paratë e diasporës së Maqedonisë – më shumë nëpërmjet bankave, më pak para në dorë

R Zh

Maqedonia me 425 raste aktive, deri tani janë vaksinuar 254.154 qytetarë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...