Agjencia Zhurnal.mk

Reagon Basha për arrestimin e ish deputetit Bardh Spahia

Tiranë, 20 qershor – Zhurnal.mk – Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar ndaj arrestimit të ish deputetit të PS-së, Bardh Spahia që u bë teksa po vinte në studion e Open në Top Channel.

Sipas Bashës, kriminelët e zgjedhjeve po shesin moral në studiot televizive dhe se Spahia u arrestua sepse protestoi kundër këtyre krimeve.

Në fund Basha thekson se aksioni opozitar nuk do ndalet deri sa të largohet Rama dhe qeveria e tij.

Shikoni reagimin e plotë të Bashës:

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...