Agjencia Zhurnal.mk

Reagon Daut Haradinaj: Zgjedhjet brenda AAK-së janë transparente dhe demokratike

Prishtinë, 13 janar – Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Daut Haradinaj, ka deklaruar se brenda AAK-së, nuk ka agjenda të fshehta e as konspiracione.

Ai përmes Facebook ka thënë se procesi i zgjedhjeve të brendshme është i hapur, transparent dhe demokratik, shkruan Gazeta Insajderi.

“Është e çuditshme si bëhet lajm një proces disa muaj më pas. Nëse dikush mendon që përmes këtyre lajmeve të fus përçarje, krijojë diversion nga dështimet e veta, e ka shumë gabim”, ka shkruar ai.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

XH.I

Lajmet e fundit

Loading...