Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Reagon me video Bebe Rexha pasi paparacët i bënë publike fotografitë ku dukej e ‘shëndoshë’

Bebe Rexha ka publikuar disa video të trupit në llogarinë e Instagramit.

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku, sidomos ai shqiptar, pasi ajo nuk mohon prejardhjen për asnjë moment.

Së fundmi ajo ka publikuar disa video në llogarinë zyrtare të Instagramit duke shfaqur trupin e saj në rroba banje të cilat kishte veshur në Spanjë ku edhe ishte në pushim me të dashurin.

Ajo tha se paparacët me qëllim kishin fotografuar atë nga kënde të këqija që ajo të dukej më e trashë se sa është aktualisht.

Bebe vazhdon duke incizuar veten nga të gjitha këndet që njerëzit të shohin trupin e vërtetë dhe jo diçka të modifikuar nga fotografët që duan të shesin ato fotografi për para.

Postime të ngjashme

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

R Zh

Fansat e DMX po bëjnë homazhe pranë spitalit ku reperi ndërroi jetë

S.B.

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

S.B.

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

S.B.

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

S.B.

Me një tjetër fotografi tërheqëse, Linda Halimi vë në pah format e lakmueshme të trupit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...