Showbiz

Reagon me video Bebe Rexha pasi paparacët i bënë publike fotografitë ku dukej e ‘shëndoshë’

Zhurnal Ads

Bebe Rexha ka publikuar disa video të trupit në llogarinë e Instagramit.

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku, sidomos ai shqiptar, pasi ajo nuk mohon prejardhjen për asnjë moment.

Së fundmi ajo ka publikuar disa video në llogarinë zyrtare të Instagramit duke shfaqur trupin e saj në rroba banje të cilat kishte veshur në Spanjë ku edhe ishte në pushim me të dashurin.

Ajo tha se paparacët me qëllim kishin fotografuar atë nga kënde të këqija që ajo të dukej më e trashë se sa është aktualisht.

Bebe vazhdon duke incizuar veten nga të gjitha këndet që njerëzit të shohin trupin e vërtetë dhe jo diçka të modifikuar nga fotografët që duan të shesin ato fotografi për para.

Postime të ngjashme

Rozana Radi flet për herë të parë për partnerin: Jetojmë së bashku që tetë vite

admin

Kylie Minogue i bashkohet Dua Lipës në koncertin “Studio 2054”

S.B.

Gena ndan një pjesë nga balada e re “Si vjeshta”

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...