Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Reagon modelja e njohur; Mos më shkruani…!
Rrjetet sociale jane nje menyre shume e mire per t’u bere e njohur ne fushen e showbizit sepse japin nje shtyse te madhe per tu njohur me publikun e kerkuar. Modelja dhe moderatorja qe po ben karriere ne Zvicer Aninna Ninna, duket se pertej faktit qe ne rrjete publikon punet e saj e njeh edhe ndjekesit me to, eshte merzitur me pjesen private te ketyre llogarive. Duke qene edhe shume e bukur ajo merr qindra mesazhe ne dite pjesa me e madhe nga gjinia mashkullore. Kjo duket se e ka besdisur modelen dhe moderatoren tone dhe per kete ajo ka shkruar edhe profilet e saj ne facebook dhe instagram duke kerkuar qe te ruhet nje normative komunikimi dhe ne disa momente edhe ka ashpersuar kerkesat e saj. Nuk e dime si do e presin ndjekesit e saj kete por ka çfare shkruan Aninna:
Kerkese meshkujve qe me cojne sms ne inbox.
1.Mos me pershendesni me tjeter fjale vecse me emrin Aninna Ninna (Bukuroshe,seksi etj )
2.I urrej pyetjet nese jam e martuar , fejuar, dashuruar…

  1. Kur nuk u kthej mesazhin e dyte pershendetes,ta dini se as I treti sdo vije kurre.Dihet, sepse skam as interes e sidomos qe tek mesazhi i pare nuk I keni lene vend vetes.Kur gjej kohe, rast festash apo nje komunikim serioz pune, a diskutimi teme, padyshim eshte i mirpritur.
    4.Nuk kam pike kohe as interesi per biseda, me meshkuj qe jane poshte nivelit tim mendor apo maskilista, tipa qe u eshte mush menja se jane don zhuane apo qe blejne femren.
    5.Mos e lodhni veten me femra te pavaruna.Jane ne demin tuaj!
    6.Thuani pak me shpesh gruas/partneres suaj sesa e bukur eshte, keshtu do merrni energji, do u zbukurohet dita juve e partneres, e sdo keni shume kohe me u harxhu tjerave baterine me mesazhet tuaja.
    7.Duhet te me falenderoni me veten per keshillat falas qe u dhashe.”-mbyll postimin Aninna!

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...