Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Reagon Vetëvendosje pas tollovisë për vaksinat: MSH-ja publikoi dje orarin

Partia që udhëheq me Qeverinë e Kosovës, Lëvizja Vetëvendosje, ka reaguar pas tollovisë së krijuar sot tek qendra e vaksinimit “1 Tetori” duke thënë se Ministria e Shëndetësisë dje e ka bërë publik orarin e vaksinimit kundër COVID-19 për personat mbi 65 vjeç.

“Qytetarët e komunës së Prishtinës si qendër të vaksinimit e kanë Sallën “1 Tetori” në Prishtinë, kurse qytetarët e komunave të tjera si qendër të vaksinimit i kanë QKMF-të e komunave përkatëse”, thuhet në reagimin e VV-së.

Postime të ngjashme

​Shoqatat e luftës në Dukagjin: Flamuri serb në Koshare – provokim për shqiptarët

Dafina Vidishiqi

Ganimete Musliu pyet: Kah po shkon ky vend?

Dafina Vidishiqi

Presidentja Osmani: Nuk kemi nevojë për një non-paper t’na tregojë çka të bëjmë

Dafina Vidishiqi

Agim Veliu tërë mllef pas shkarkimit, e quan maskaradë dhe lojë të ndyrë të Abdixhiku

Dafina Vidishiqi

Kosova në OKB edhe pa njohje nga Serbia

Dafina Vidishiqi

Merovci: Rugova ka qenë menaxher shumë i dobët

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...