Reagon Xhaka: Fitorja është për të gjithë ju

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka ka reaguar pas fitores ndaj Tottenham.

 

Pas dy ndeshjeve mungesë shkaku i suspendimit, Xhaka pësoi lëndim në fitoren ndaj Spurs, shkruan lajmi.net.

Sidoqoftë, shqiptari ka shkruar vetëm për fitoren dhe nuk e ka përmendur lëndimin.

“Kjo fitore është për të gjithë ju. Shumë krenar që jam Topçinj sonte”, shkroi ai.

That win was for all of you ❤️ So proud to be a Gunner tonight 🙌 #GX34 @arsenal

Posted by Granit Xhaka on Sunday, September 26, 2021

Related posts

KH Besa arrin në Bosnje dhe Hercegovinë para ndeshjes në EHF Cup

D V

Di Marzio: Ujkani do të transferohet tek Alessandria Calcio

Z H

Kontrata e Messit te Barcelona ka përfunduar zyrtarisht

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More