Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Real Madridi do ta sakrifikojë Martin Odegaardin

Real Madridi do ta sakrifikojë Martin Odegaardin për të arritur te Erling Haaland.

Raportohet se Arsenali ka shprehur dëshirën për ta blerë mesfushorin norvegjez.

Transferimi i Odegaard në Angli do ta ndihmonte Realin të bëjë ofertë për sulmuesin e Borussia Dortmund, Erling Haaland.

Dani Ceballos, që si Odegaard është në formë huazimi te Arsenali, Gareth Bale, Brahim Diaz dhe Luka Jovic gjithashtu mund ta bëjnë të mundur blerjen e Haaland.

Reali gjithashtu do të tentojë ta blejë edhe Kylian Mbappen.

Postime të ngjashme

Leicester City dëshiron transferimin e Coutinhos

Dafina Vidishiqi

Notat e lojtarëve: Holanda 3-2 Ukraina

Dafina Vidishiqi

Holanda fiton takimin dramatik ndaj Ukrainës në ‘trilerin’ e pesë golave

Dafina Vidishiqi

‘Shokohet’ Holanda, Yaremchuk barazon rezultatin

Dafina Vidishiqi

Mourinho: Dje Zoti po shikonte futboll

Dafina Vidishiqi

Nuk mund të fshihet më: Situatë e tensionuar mes Mbappes dhe Giroud te Franca para derbit me Gjermaninë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...