Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Real Madridi po kursen para për të bërë transferimin më të madh në histori

Real Madridi synon të mbledh fonde nga shitja e disa lojtarëve që aktualisht nuk po i hyjnë në punë.

Sipas AS, Zidane po përgatitet për të transferuar yllin e PSG-së, Kylian Mbappe gjatë afatit kalimtar të verës.

Mbretërit shpresojnë të mbledhin deri në 150 milionë euro në shitje për të financuar lëvizjen, me Mbappe që ende nuk e ka zgjatur kontratën me PSG-në që skadon në 2022.

Gareth Bale, Isco, Marcelo, Dani Ceballos, Luka Jovic dhe Brahim Diaz thuhet se të gjithë janë në dispozicion për tu shitur.

Postime të ngjashme

Milan, Pioli ka gati skemën e re, ja formacioni i ri i Milanit

Z H

Babai i portierit Alisson Becker vdes tragjikisht në një liqen në Brazil

Z H

Zidane pas ndeshjes me Atalantën: Ishte e vështirë edhe me 10 lojtarë

Z H

Rekord brutal i Barcelonës kundër Elches, 36:0

Z H

Sërish një përballje Gerrard – Lampard

Z H

City i ofron rinovimin Kevin De Bruyne

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...