Agjencia Zhurnal.mk

Realizoi këngë te Aida dhe Armendi dhe nuk u publikua kurrë, Orinda sqaron arsyen

Orinda Huta ka treguar se si një këngë që e realizoi tek Aida Baraku dhe Armend Rexhepagiqi nuk u publikua kurrë.

Orinda Huta ka qenë së fundi e ftuar në një intervistë për emisionin e shoubizit “Mirage”, shkruan lajmi.net.Këngëtarja ka folur rreth planeve për t’u rikthyer në muzikë si dhe për pasionin që ka për televizionin.

Duke treguar detajet për këngët që po përgatit për t’u rikthyer në skenë, këngëtarja sqaroi edhe përse një këngë që e punoi te Aida dhe Amendi nuk u publikua.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se cila ishte arsyeja e mospublikimit të kësaj kënge.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...