Realizon Mbappe, PSG në epërsi

PSG ka kaluar në epërsi ndaj Reimsit.

 

Ishte qendërsulmuesi Kylian Mbappe që zhbllokoi rezultatin.

Pas një harkimi të Angel di Maria, francezi realizoi me kokë për 0 – 1 (15′).

Për të parë golin: VIDEO

Rezultati momental është 0 – 1.

Related posts

Albatrit Syla: Nga fëmijëria kam dashur të luaj për vendin tim

D V

Pas katër vitesh, merr fund kontesti gjyqësor mes Neymar dhe Barcelonës

D V

Neymar përfitoi 400 milionë euro në sezonin e parë te PSG, por ky ishte një investim që e dërgoi në një dimension tjetër futbollin francez

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More