Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Rebel Wilson thotë se është krenare me veten pasi arriti të humbasë 27 kilogramë gjatë vitit 2020

Rebel Wilson është duke festuar për arritjen e peshës së duhur në ‘vitin e saj të shëndetit’.

Aktorja australiane, 41 vjeçe, ishte angazhuar në një regjim diete dhe ushtrimesh në vitin 2020 dhe rezultoi të ishte e suksesshme.

“Tani sfida është ta mbajmë atë. Unë kurrë nuk kam arritur sukses të kaq të madh në jetën time”, tha Wilson të hënën për Good Morning America. “Unë kam humbur pak peshë këtu atje, por nuk e mbaja më gjatë”.

Rebel pranoi se luftonte me ‘ngrënien emocionale’ dhe nganjëherë ende e ka të vështirë të qëndrojë në një dietë të pastër.

“Unë e dua këtë dhe dhe jam krenare për veten time që kam qenë në gjendje për një vit të bëj një transformim të madh në jetë”, tha Wilson.

Ajo ka ushtruar gjashtë ditë në javë dhe kishte një dietë me proteina të larta.

“A do të thotë kjo që unë të ha shëndetshëm çdo ditë? Jo, larg saj”, tha ajo. “Por unë do të zgjedh kudo që të ha. Unë nuk ha shumë mish. Por tani unë me të vërtetë duhet të përqendrohem në të sepse trupi im thjesht përgjigjet mirë ndaj proteinave”.

Postime të ngjashme

Adriana dhe Keith kujtojnë takimin e tyre të parë

Lea Muslija

Xhensila akuzohet se kopjoi këtë skenë të klipit nga këngëtarja e njohur

Lea Muslija

Bebe Rexha: Shpresoj pas disa vitesh të marr një master në psikologji

Lea Muslija

Pas Rihannës, Chris Brown akuzohet për dhunë ndaj një tjetër gruaje

Lea Muslija

Mësohet data e publikimit të këngës së re nga Rita Ora

Lea Muslija

U ndanë papritur, Khloe Kardashian dhe Tristan thuhet se po i planifikonin pushimet së bashku

Lea Muslija

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...