Receta natyrale për të pastruar mushkëritë për duhanpirësit

Për të përmirësuar shëdetin gjithçkka që iu duhet është kjo kurë!

 

Fatkeqësisht për shumë njerëz duhani është bërë pjesë e përditshmërisë dhe nuk kanë ndërmend që ta lënë, shkruan lajmi.net.

Mirëpo kjo nuk do të thotë se ju nuk mund të përpiqeni sado pak që të kujdeseni për shëndetin tuaj.

Kjo është një recetë natyrale për të pastruar mushkëritë, e sidomos për duhanpirësit. Ja çfarë duhet të bëni:

Në një litër ujë do të hidhni:

100 gr gjethe pishe

pak xhenxhefill

Pasi te zjejnë i lemë për 2 orë, më pas i shtojmë lëng nga 2 limona ose portokall dhe mjaltë organik. Mund të konsumoni 1 filxhan çdo mëngjes. 

Related posts

Çfarë thonë flokët për shëndetin tuaj

D V

A duhet t’i kontrolloni rregullisht nivelet e kolesterolit?

D V

Arsyeja befasuese pse nuk duhet të stresoheni për shtimin e peshës ndërsa plakeni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com