Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Refuzohet padia e Nedelkovës kundër Kiro Zdravev dhe dy anëtarëve tjerë të Këshillit Gjyqësor

Shkup, 8 shkurt – Prokuroria Themelore Publike ka hedhur poshtë padinë penale të gjykatëses nga Gjykata Supreme, Lidija Nedellkova kundër kryetarit të Këshillit Gjyqësorë, Kiro Zdravev dhe dy anëtarëve tjerë të Këshillit.

Gjykatësja  Nedellkova akuzonte kreun e Këshillit Gjyqësorë dhe dy anëtarë tjerë për keqpërdorim të detyrës.

Postime të ngjashme

Bullgaria do të dërgojë ndihmë për shuarjen e zjarreve në Maqedoni

D V

Zaevi: Unë dhe disa ministra jemi nisur drejt Koçanit

D V

Në territorin e Qytetit të Shkupit intervenime për 16 zjarre, të gjithë janë lokalizuar

D V

Po evakuohen personat e palëvizshëm dhe prona pas zjarrit në lokalitetin Pasjak në rajonin e Pehçevës-Dellçevës

D V

QMK: Zjarre në tërë vendin, gjendja më kritike në Koçan

D V

Shtohen kolonat nëpër pikat kufitare në Maqedoni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...