Regjistrohen 11 raste të reja me Kovid-19, në 24 orët e fundit

Shkup, 2 korrik –  Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit nga 2723 teste të kryera janë regjistruar 11 raste të reja të të infektuarve me Kovid-19 dhe atë: Shkup-5, Tetovë-3, Manastir-1, Berovë-1 dhe Pehçevë – 1 rast.

 

Ndërkohë janë regjistruar edhe 4 pacientë të shëruar. Ndërsa një pacientë nga Makedonski Brod e ka humbur betejën me koronavirusin.

Related posts

Ahmeti me porosi për Brukselin e Uashingtonin: Ballkani është Europë

Z H

Tre persona lëndohen si pasojë e një aksidenti në Kavadar

N E

Zv.ministri Rexhepi priti në takim këshilltarin nga ambasada bullgare Krasemir Dragnev

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com