Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Regjistrohen 12 shkelje të orës policore, 409 gjoba për mosmbajtje të maskës

Shkup, 3 mars, Zhurnal.mk – Nga ora 22:00 e ditës së djeshme (02.04.2021) deri më sot në ora 05:00 të mëngjesit në gjithë territorin e vendit janë konstatuar 12 shkelje të orës policore.

Gjithashtu nga MPB-ja njoftojnë se janë regjistruar edhe 409 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse si preventivë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.

Postime të ngjashme

Visar Ganiu: “Punë PO, gjumë JO”, pastruam dhe dezinfektuar çdo rrugë dhe rrugicë të Saravës

R Zh

Hasani : Vaksinat janë të sigurta, nuk ka dyshime

R Zh

BFI: Delegacioni i Ramazanit vizitoi Myftininë e Tetovës

R Zh

Nikollovski: VMRO-ja nuk është kundër ndryshimit të nenit 102, nëse ka mekanizma mbrojtës

R Zh

Mickovski për Filipçen: Nga një kirurg i shkëlqyeshëm, të përfundosh si një palaço i Zaevit është humbje e madhe

N E

Vilma Ruskovska: Në rastin e 27 prillit askush nuk është akuzuar për terrorizëm

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...