Agjencia Zhurnal.mk

Regjistrohen 22 raste të reja me Korona, numri arrinë në 241, konfirmohet vdekja e pacientes nga Struga

Shkup, 28 mars – Brenda 24 orëve të fundit janë regjistruar 22 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. 

9 janë regjistruar në Shkup, 3 në Kumanovë, 3 në Strugë, 2 në Tetovë, 2 në Dibër, 2 në Prilep dhe 1 në Manastir.

Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë një paciente e moshës 66 vjeçare e rrethinës së Strugës. 

Tashmë e ndjera dhe bashkëshorti i saj janë diagnostifikuar me koronavirus gjatë natës së mbrëmshme.

Pacientja kishte sëmundje të zemrës dhe sëmundje kronike të mushkërive, bëjnë të ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

Во изминатите 24 часа се регистрирани 22 нови случаи на коронавирус во земјата. По градови: Скопје (9), Куманово (3),…

Posted by Венко Филипче on Saturday, March 28, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...