Agjencia Zhurnal.mk

Regjistrohen 464 shkelje për mosmbajtje të maskës

Shkup, 13 gusht – Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 464 shkelje për mosmbajtjen e maskës me qëllim mbrojtje nga virusi korona.

Nga MPB apelojnë të respektohen masat dhe protokollet e miratuara nga ana e Qeverisë me qëllim të përballjes me Covid-19.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...