Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Regjistrohen 540 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse

Shkup, 5 dhjetor – Gjatë 24 orëve të kaluara (04/05.12.2020) në gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, janë regjistruar gjithsejtë 540 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse.

Nga Ministria për Punë të Brendshme në vazhdimësi apelojnë deri tek të gjithë qytetarët që të respektojnë masat deh protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

Postime të ngjashme

Berisha: Ndalni tërbimin e policisë kundër protestuesve paqësorë shqiptarë në Shkup

T E

Mariçiq: Kjo është një ditë e madhe për shtetin ligjor dhe për sundimin e së drejtës

T E

Spasovski: Hetimi duhet të dëshmojë ku është lëshimi dhe nëse dikush i ka ndihmuar Mijallkovit

T E

Zhurnal mëson / BDI nesër mbledh kryesinë në Reçicë të Vogël

Bexhet Musliu

Todorov i drejtohet Mickoskit: Ik, derisa unë luftoja kundër Zaevit ti ndërtoje hidrocentrale

T E

Arjanit Hoxha takim pune me kolegun e tij turk, Bekir Pakdemirli

Bexhet Musliu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...