Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Regjistrohet tërmet në Maqedoni, epiqendra afër Kërçovës

Shkup, 31 janar, Zhunal.mk – Një tërmet me manigtudë 3 sipas shkallës Rihter është regjistruar në Maqedoninë e Veriut.

Epiqendra e tërmetit ka qenë 7 kilometra në jugperëndim të Kërçovës me thellësi prej 2 km.

Postime të ngjashme

Bexheti: Kisha nderin të mirëpres Ambasadorin e BE-së në Shkup, Dejvid Gir

R Zh

Milikije Halimi i jep fund problemit disa dekadash të ujit, Haraçina me uji pa ndërprerje

D V

RMV/ Për herë të parë, sulmi ndaj mjekëve barazohet me sulmin ndaj personave zyrtarë

D V

Lëvizja Besa zgjedhë strukturat e saj në Novosellë të Bogovinës, lëvizja po ritet

D V

Mbeturinat dhe uji i pijshëm problem në komunën e Tearcës

D V

Bashkia e Shkupit të premten me spërkatje kundër mushkonjave

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...