Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Regjistroi një video të drejtpërdrejtë: Një aksidentit që përjetoi, bëhet hit në internet

Ndërsa ishte duke filmuar një video të drejtpërdrejtë nga një restorant të një prej udhëtimeve të saja, një vajzë kishte një aksident të papritur që e bëri atë një hit në internet.

Në një video të postuar në YouTube që u shikua nga më shumë se një milion e gjysmë njerëz, vajza mund të shihet duke folur në celularin e saj dhe duke ngrënë ushqimin që e kishte porositur në një restorant, kur një nga mysafirët u shemb nga një karrige pas saj.

Mysafiri u përkul shumë mbi karrigen dhe humbi ekuilibrin, duke u krehur dhe duke rënë pranë saj.

Vajza bërtiti e befasuar dhe uli celularin në mosbesim.

Ajo duket se është tronditur më shumë nga ngjarja sesa personi që ka rënë.

Postime të ngjashme

Lulet e pjeshkës kanë çelur në #Pekin #kryeqytetin e Kinës #perlatekines

R Zh

Burri që futi veten në kuti te ngarkesat e aeroplanit për t’u kthyer në Londër pasi mbeti pa para

S.B.

Kremi katalan: Si të përgatisni këtë ëmbëlsirë tipike spanjolle

S.B.

Porositi një kafe, gruaja në Angli u befasua me atë çfarë i erdhi falas për fëmijët e saj

S.B.

Kamera e mbikqyrjes regjistroi një rrufe në një pemë pishe, duket e frikshme

S.B.

Çifti u befasua nga zbulimi nën tapetin e vjetër, njoftimi u bë viral

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...