Agjencia Zhurnal.mk

Reja e Dacit më e mërzitur se kurrë më parë, bën dedikimin tejet prekës

Vitin e kaluar si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë ndërroi jetë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.Ariani la pas vetës gruan dhe dy djemtë.

E gruaja e tij, Merita, nuk po mund ta përballojë humbjen e burrit e këtë e tregon edhe përmes postimit të saj të fundit.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...