Agjencia Zhurnal.mk

Reja e Remzies rrezikon shumë për një foto

Gëzime Krasniqi, që u bë e njohur brenda nate, sapo doli përkrah djalit të këngëtares së njohur Remzie Osmani, është në muaj të mjaltit, shkruan “Kosovarja”.

Çifti i ri, Gëzimja dhe Hami, gjendet në SHBA dhe momentalisht janë në Broklin, nga ku edhe kanë publikuar fotografi.

Gezimja e Hami, për ndjekësit e tyre ne rrjete sociale, kanë lansuar shumë foto nga pushimet përtej oqeanit.

Në foton e fundit, reja e Remzies ka pozuar mbi një urë metalike. Duket mjaftë e guximshme, apo jo?

Poza e marrë, ka vënë mjaftë mire në pah linjat e Gëzimes, shkruan “Kosovarja”.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...