Agjencia Zhurnal.mk

Reja e saj zbuloi barkun e fryrë në fustan të ngushtë, vjen reagimi i Remzies

Gëzime Krasniqi u bë e njohur për publik si reja e Remzie Osmanit.

Ajo dhe djali i këngëtares janë martuar para një viti dhe dasma e tyre bëri bujë të madhe, shkruan ORAinfo. Gëzimja tani vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Gëzimja e Hamza së shpejti do të bëhen prindër, pra Remzija do të bëhet gjyshe.

Gëzimja bëri një fotosesion me barkun e fryrë, e një prej fotove e publikoi edhe Remzia sonte.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...