Agjencia Zhurnal.mk

Reja e Shkurtës po shkëlqen në fotografinë e fundit

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private.

Para një muaji Shkurta martoi vajzën, Gresën dhe në këtë ceremoni nuk la pa marrë vëmendjen edhe reja e saj, Erza.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe e me këtë pamje po duket më bukur se kurrë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...