Agjencia Zhurnal.mk

Reka ndanë mirënjohje për Osmanin

Shkup, 13 janar – Ambasadori i Republikës së Shqipërisë, Fatos Reka sot ka takuar zv.kryeministrin për eurointegrime Bujar Osmani të cilit edhe i ka ndarë mirënjohje për kontributin e dhënë gjatë menaxhimit të pasojave të tërmetit fatal që tronditi Shqipërinë.

“Ambasadori Reka më nderoi me mirënjohje për kontributin e dhënë në menaxhimin e pasojave të tërmetit fatal të 26 nëntorit! Faleminderit ambasador, ka qenë dhe mbetet obligim i yni të jemi pranë njëri tjetrit në ditë të mira dhe të vështira!”, ka shkruar kështu Osmani.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...