Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Rekord shifrash të koronavirusit në Elbasan, 17 raste pozitive me COVID-19 në 24 orët e fundit

Rekord shifrash në Elbasan me koronavirus.

Mësohet se ditën e sotme u raportuan 17 raste të reja, ndërkohë që 19 raste rezultojnë ende pozitive.

Kujtojmë se ditën e djeshme, në 24 orët e fundit u raportuan 134 raste me koronavirus, ndërkohë që lajmi i mirë është se nuk u raportua asnjë viktimë.

Postime të ngjashme

Ogerta Manastirliu: Janë vaksinuar 6 mijë gra e vajza të sektorit fason

N E

Kapen 400 kilogram kanabis me vlerë 4 milion euro nga policia shqiptare

N E

Skënder Brataj: Masat kufizuese do të hiqen gradualisht

N E

Në 24 orët e fundit nuk ka patur asnjë shtrim në Spitalin Infektiv në Shqipëri

N E

PD reagon pas raportit për drogën: Lufta ndaj krimit dhe politikanëve të lidhur me krimin ia vlen

N E

Kreu i Delegacionit të PE në Komitetin e Stabilizim-Asociimit BE-Shqipëri uron Edi Ramën për fitoren

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...